Piękne chwile z Ultra Brand – streetware dla każdego

Nasza marka i oferta skierowana jest dla każdego! Tworzymy produkty premium z myślą o codziennym użytkowaniu. Naszą misją jest nadanie ubraniem maksymalnie unikalnego i personalnego charakteru. U nas to Ty jesteś projektantem swojej odzieży.
Idee Ultra Brand narodziły się na trybunach stadionowych. Jesteśmy ludźmi z pasją, pasją do tworzenia oraz kibicowską. Dzięki wielu chwilom spędzonym na trybunach oraz na kibicowskim szlaku znamy smak rywalizacji oraz pragnienie dążenia do bycia jak najlepszym. Wiemy czego potrzebujesz, dlatego nasza odzież zachowuje charakter, a także casualowy oraz unikalny styl. Wyjdź na ulicę! Bądź sobą!

Z Ultra Brand każda chwila staje się jeszcze piękniejsza…

Czujemy ten klimat! W Ultra Brand znajdziesz wszystko to, czego szukasz. Wyróżnij się. Pokaż się! Oferujemy Ci wszystko w jednym miejscu – od pirotechniki, farb, folii, sreberek, kartonów, kończąc na specjalnie szytych sektorówkach, oraz flagach. W naszym sklepie internetowym znajdziesz również unikalną odzież uliczną oraz casualową, którą tworzymy specjalnie dla Ciebie i sygnujemy marką Ultra Brand. Szukaj naszego logo na ulicy – to znak, że jesteś wśród swoich!